میخوام امروز داستانی رو براتون تعریف کنم.

رفته بودم یکی از پاساژ های باحال پایتخت به اسم مجتمع تجاری پالادیوم که حسابی به بحث برند های لاکچری مثل ال سی وایکیکی، جواهری گوهربین، آدیداس، نایکی، بیمه سامان، و غیره داره.

برام جالبه که پارکینگ مخصوص اعضای ویژه مشتریان داشت و حسابی لذت بردیم. یک فوت کورت هم در طبقه سوم این مجتمع تجاری هست که میشه گفت یکی از بهترین فوت کورت ها در ایران هست البته کمی قیمت ها بالا است که قاعدتاً وقتی در محله زعرفانیه حضور دارید باید همچین قیمتی هم بابت غذا پرداخت کنید.

برام جالب بود که در این مجتمع یک فضایی هم برای بازی کودکان ترتیب داده شده بود که فضایی دوستانه داشت و به نظر از بهترین متخصص روانشناسی کودک بهره برده بودند. چون کودکان اونجا احساس راحتی خیلی خوبی داشتند و با آرامش مشغول بازی بودند و پدر و مادرها هم آن ها را نظاره می کردند.

در یکی از طبقات سوپرمارکت واقع شده که اگر اشتباه نکنم طبقه همکف پایینی است که یکی از بهترین و باحال ترین سوپرمارکت هایی بود که در فضای پاساژهای تجاری دیده بودم. وقتی رفتم به بخش اون طبقه فروشگاههایی رو دیدم که به خرید های محلی اختصاص داشت مثل سوپرمارکت، داروخانه، خشکبار، خشکشویی، فود کورت کوچک، و غیره که دقیقاً برای افرادی که در همان محله ها مثل زعرفانیه، فرشته، ولنجک، پارک وی، تجریش و . تعبیه شده بودند.

ولی عجب برند های لوکس در این پاساژ پالادیوم هست. آدم از دیدن این همه کیفیت یکجا سیر نمیشه. رفتم طبقه دوم و اول یک غرفه که مخصوص صندلی های ماساژ بود توجه من رو به خودش جلب کرد که با دیدن این صندلی ها حتماً احساس می کنید که باید یکی از آن ها را در خانه خودتان داشته باشید. این صندلی ها کار یک فیزیوتراپی کامل را هم با هم انجام می دهند. احساس خیلی خوبی به آدم دست میده وقتی روی یکی از این صندلی ها بشینه و چشم ها رو ببنده و به آرزوهاش فکر کنه.

توی طبقه دوم پاساژ پالادیوم به غرفه بیمه سامان در پالادیوم هم سر زدم که اطلاعاتی راجع به بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان بگیرم و فروشنده در غرفه به خوبی مزایای بیمه عمر و مزایای بیمه آتش سوزی و مزایای بیمه خانه امن سامان رو برای من توضیح داد که از توضیحاتش رضایت داشتم. قرار شد که یک روز بروم دفترشون در خیابان مطهری و خرید بیمه را انجام دهم.

راستی گفتن که بیمه سامان در فرودگاه امام خمینی هم غرفه داره که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنه و اونجا می تونید همه خدمات رو هم دریافت کنید. برام جالب بود و دفعه بعد که بخوام برم مسافرت حتما به اون غرفه هم سر خواهم زد و امیدوار شدم که بتونم به همین خوش برخوردی که در پالادیوم دیدم در فرودگاه امام هم ببینم.

راستی باید یادآوری کنم که پالادیوم ساختمان شماره دو را هم افتتاح کرده که برند ها و خدمات خوبی هم در کنار پارکینگ بیشتر اونجا ارائه میده و همچنین در هر دو ساختمان طبقات اداری هم داره که پر از خدمات مختلف مثل کار های اداری و همچنین خدماتی مثل آرایشگاه نه و مردانه هم داره. و البته تا جایی که من دیدم ظاهراً آرایشگاههای نه موجود در پالادیوم طرفدارهای خودشون را هم دارن.

در کل من پیشنهاد می کنم که به پالادیوم حتماً مراجعه کنید و از خدمات موجود در اون استفاده کنید و از همه مهمتر با افراد ثروتمند جامعه معاشرت می کنید و حتماً چیز های زیادی هم از آن ها می آموزید.

نکته جالبی که در پالادیوم نظرم را جلب کرد، آرامش خیلی خوبی بود که در این پاساژ وجود داره و آدم ها از زندگی شون راضی هستن. با اینکه در کشوری زندگی می کنیم که از نظر اقتصادی با تورم و رکود دست و پنجه نرم می کنه واقعاً آدم احتیاج داره که به همچین جاهایی بره و از خدمات اون ها بهره مند بشه.

در آینده به پاساژ گردی های خودم ادامه میدم و اطلاعات اون مجتمع های تجاری رو باز هم برای شما به اشتراک خواهم گذاشت.

خواندنی از یکی از عوامل فروش بیمه

گشت و گذار در مجتمع تجاری پالادیوم

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

هم ,ها ,پالادیوم ,های ,بیمه ,رو ,یکی از ,که در ,در پالادیوم ,که به ,بود که ,مجتمع تجاری پالادیوم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبسیات تخفیف گروهی شیراز دایره سبز (Green circle) . تور استانبول نسیم زندگی کارگاه هنری شمع مهتاب اخبار استخدامی سال 1399 کانون آگهی و تبلیغات هنربرتر طراحی سایت لاراول در تهران کانکس راکو